Zjistit dostupnost

 

VÍTEJTE V HOTELU OLGA * * *

 

 

Hledáte kvalitní ubytování přímo v centru Prahy za příznivé ceny? Pak toto je pozvání právě pro Vás…

Buďte srdečně vítáni v Hotelu Olga ***. Ať už je Váš pobyt v Praze obchodního charakteru nebo odpočinkového rázu, rádi Vás v našem hotelu uvítáme a zaručíme Vám v Hotelu Olga *** v každém směru příjemný pobyt.

Chci vědět víc

 
 

Hotel Olga *** nabízí hostům ubytování ve 26 standardně vybavenými dvoulůžkovými, třílůžkovými a 4-6lůžkovými pokoji. Vzhledem k poloze v centru Prahy mohou si mohou hosté přímo na recepci vybrat ze široké nabídky okružních jízd po Praze, kulturních nabídek včetně přímého zakoupení vstupenek na představení dle výběru.

V případě příjezdu po 19:00 nás kontaktujte, ubytujeme Vás online.

Bohaté snídaně formou bufetu se podávají od 7:30 do 10:00.

Chci vědět víc

Takzvaná „Praha stověžatá“ nabízí řadu historických památek, například Staroměstské náměstí, srdce historického města s barokními budovami, gotickými kostely a středověkým orlojem, který každou hodinu odbíjí za doprovodu pohyblivých figur apoštolů. Slavný Karlův most, dokončený v roce 1402, je lemován sochami katolických svatých a dnes je určen pouze pro pěší. V rozmanité čtvrti Holešovice se nachází tradiční restaurace a elegantní mezinárodní restaurace vedle experimentálních divadel a klubů. Ve Veletržním paláci vystavuje své sbírky moderního umění Národní galerie. V Holešovicích to prostě žije a nikdo se zde nemůže nudit. Co chtít víc?

Chci vědět víc

 
 
PARKING INFO PARKING NAVI