VÍTEJTE V HOTELU OLGA * * *

NÁŠ HOTEL

Hledáte kvalitní ubytování přímo v centru Prahy za příznivé ceny?
Pak jsme tu přímo pro Vás.

Buďte srdečně vítáni v Hotelu Olga. Ať už je Váš pobyt v Praze obchodního charakteru nebo odpočinkového rázu, rádi Vás v našem hotelu uvítáme a zaručíme Vám v Hotelu Olga v každém směru příjemný pobyt.


CHCI VĚDĚT VÍC

POKOJE

Nabízíme hostům ubytování ve 26 standardně vybavenými dvoulůžkovými, třílůžkovými
a 4-6lůžkovými pokoji. Vzhledem k poloze v centru Prahy mohou si mohou hosté přímo na recepci vybrat ze široké nabídky okružních jízd po Praze, kulturních nabídek včetně přímého zakoupení vstupenek na představení dle výběru.

V případě příjezdu po 19:00 nás kontaktujte, ubytujeme Vás online. bohaté snídaně formou bufetu se podávají od 7:30 do 10:00.

Rezervovat

NAŠE MĚSTO

„Stověžatá“ Praha nabízí řadu historických památek, mezi které patří např. Staroměstské náměstí – srdce historického města s barokními budovami, gotickými kostely a středověkým orlojem, který každou hodinu odbíjí za doprovodu pohyblivých figur apoštolů, či slavný Karlův most, dokončený v roce 1402, který je lemován sochami katolických svatých a dnes je určen pouze pro pěší.

V rozmanité čtvrti Holešovice se nachází tradiční restaurace a elegantní mezinárodní restaurace vedle experimentálních divadel a klubů. Ve Veletržním paláci vystavuje své sbírky moderního umění Národní galerie. V Holešovicích to prostě žije a nikdo se zde nemůže nudit. Co chtít víc?

CHCI VĚDĚT VÍC